Po co Polakom kolejny bank? Jest już ich tyle, że można przebierać w ofertach o czym możecie przekonać się moich rankingach kredytów czy kont oszczędnościowych. Jednak uważamy, że nigdy dość dobrych ofert. Dlaczego chcę wam zwrócić uwagę na ten właśnie bank? Bo na równi z ofertą, liczy się jakość i bezpieczeństwo.

W naszym kraju działają banki z różnych stron świata: niemieckie (MBank, Deutsche Bank), hiszpański (Santander Bank), portugalski (Bank Millennium), francuskie (Bank BGŻ BNP Paribas, Credit Agricole Bank Polska, Euro Bank). Nawet malutka Holandia ma swojego przedstawiciela na polskim rynku, czyli Bank ING. 

Do tej grupy dołączył bank z najbardziej zinformatyzowanego kraju Unii Europejskiej.

O jakim banku i kraju mowa?

Może najpierw o kraju bo na pewno Cię zaskoczy.

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie takie wyniki jak to co widać poniżej są budujące:

Aby otworzyć działalność gospodarczą, wystarczy 18 minut.

W ostatnich wyborach 27% obywateli oddało głos przez Internet.

Każdy obywatel ma elektroniczny dowód osobisty (wprowadzony w 2002 r.), który służy do przeprowadzania transakcji bankowych, ale także podpisywania umów. Taki dowód otrzymuje się w wieku 15 lat i może służyć również za prawo jazdy, bilet komunikacji miejskiej czy legitymację studencką.

Elektroniczne dzienniki to codzienność, a już siedmiolatki uczą się programowania.

Cyfryzacja objęła również recepty, leki można odebrać w dowolnej aptece okazując tylko dowód osobisty. Przebyte choroby, ubezpieczenie medyczne – wszystkie te dane zapisywane są na specjalnym serwerze.

Obywatele mają możliwość wyrobienia paszportu przez internet. 

99 % obywateli korzysta z bankowości online.

Zinformatyzowany jest cały system podatkowy.

W sieci w czasie rzeczywistym zainteresowani mogą także obserwować wydatki rządowe.

Prawo dostępu do internetu mają zapisane w konstytucji, a bezprzewodową siecią pokryte jest ponad 98 proc. powierzchni kraju. Dzięki takiemu podejściu jak powyżej ograniczono udział kosztów obsługi administracji w PKB.

Co to za kraj?

Estonia. 

Jak to możliwe? Od 23 lat Estonia zmieniała swoje podejście do administracji, wprowadzała usługi cyfrowe wszędzie, gdzie to możliwe. Nie obyło się bez wpadek – 12 lat temu Estonia padła ofiarą cyberataku, więc w tej chwili ma jedne z najlepiej zaprojektowanych systemów odpornych na ataki internetowe. W Tallinnie (stolica Estonii) znajduje się Centrum Doskonalenia Cyberobrony akredytowane przy NATO.

Skoro 99% obywateli korzysta z bankowości internetowej, to na pewno Estońskie banki mogą pochwalić się wysoka jakością i bezpieczeństwem usług bankowości internetowej.

Tak jak wam wcześniej wspomniałem, na naszym rynku pojawił się bank z tego mocarstwa informatyzacji – Inbank.

Uważam, że brakowało właśnie takiej opcji na rynku. Banku w którym wszystko załatwimy przez internet z gwarancją całkowitego bezpieczeństwa. Co myślę o tym banku? 

Czy Inbank jest wiarygodną firmą?

Tak, na polskim rynku Inbank zaistniał w 2017 roku, a powstał w Estonii na bazie spółki fintechowej Cofi w 2011 r. (W 2015 zaczął używać nazwy Inbank.) Działa również na terenie Estonii, Łotwy, Litwy, Polski, Niemiec, Austrii, Francji, Holandii. Inbank posiada w Estonii 25 proc. udział w sprzedaży kredytów ratalnych i 20 proc. udział w sprzedaży kredytów gotówkowych.

Inbank podlega takim samym przepisom, jak pozostałe banki, które znasz już od lat takie jak MBank, Paribas czy ING Bank Śląski. Oszczędności gwarantuje Tagatisfond – odpowiednik BFG do równowartości 100 000 euro. Inbank podlega nadzorowi UOKiK, Rzecznika Finansowego, Arbitra Bankowego działającego przy Związku Banków Polskich. Oddział  Inbank w Polsce został przyjęty w poczet członków Związku Banków Polskich. 

Od początki istnienia banku na polskim rynku, zdobywa nagrody i wyróżnienia: Laur Konsumenta, e-Commerce Polska awards, oraz nagrodę Najlepsza Lokata na Rynku 2018.

Co oferuje Inbank?

W ofercie banku znajdują się:

  • lokaty bankowe.
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty samochodowe
  • pożyczki 

Z produktów banku skorzystało już 420 000 klientów.

Lokaty – ile oszczędzisz w Inbank?

Ile oszczędzisz na lokacie?
Minimalna kwota5 000 zł
Maksymalna kwota 50 000 zł
Na jak długo można założyć lokatę?
Minimalny okres3 miesiące
Maksymalny okres60 miesięcy
Jakie oprocentowanie lokaty?
Minimalne oprocentowanie1,6%
Maksymalne oprocentowanie7%

Pamiętaj: Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu. Zerwanie lokaty przed terminem wiąże się z utratą całych odsetek. Maksymalna łączna wartość lokat od pojedynczego klienta to 400 000 zł.

Jak wygląda oprocentowanie dla poszczególnych okresów?

  • Lokata na 60 miesięcy – 3,5%
  • Lokata na 48 miesięcy – 3,5%
  • Lokata na 36 miesięcy – 3,5%
  • Lokata na 24 miesięcy – 4%
  • Lokata na 12 miesięcy – 4%
  • Lokata na 6 miesięcy – 7%
  • Lokata na 3 miesiące – 6,75%

Ile można zarobić na lokacie Inbank?

Za pomocą kalkulatora lokat Rekina Finansów bez problemu policzysz swój czysty zysk – już po podatku od dochodów kapitałowych(podatek Belki). 

WSTAWIĆ KALKULATOR

Opinie o lokacie Inbank

Inbank ma bardzo pozytywne opinie nie tylko wśród portali finansowych, ale też klientów. 

Co mówią klienci o tej firmie?:

  • zadowoleni z oprocentowania lokaty i obsługi

Spoczko bank, wszystko da się załatwić online. Obsługa dobra – video chat, telefon, email. Lokaty bardzo dobrze oprocentowane.doceniają stałych klientów wyższym oprocentowaniem w przeciwieństwie do innych banków. – Zdzisiek K.

  • mile zaskoczeni ofertą

Dobry bank. Ktoś pomyślał w końcu – Tomek L.

Kliknij tutaj po więcej opinii ⇒ lokaty Inbank

Plusy lokaty Inbank

  • Lokata 100% online bez konieczności zakładania konta
  • Gwarancja do 100 000 euro

Minusy Lokaty Inbank

  • Brak odsetek w razie zerwania lokaty
  • Bank nie ma fizycznych oddziałów

Jak założyć wniosek o lokatę Inbank? – instrukcja w 3 prostych krokach

  1. Zarejestruj się w serwisie Inbank.
    Podaj swoje dane osobowe, potwierdź link w wiadomości e-mail, podpisz umowę o dostęp do bankowości elektronicznej kodem SMS.
  2. Wybierz parametry lokaty.
    Zaznacz preferowaną kwotę oraz okres oszczędzania. Tutaj zaznaczy czy będziesz chciał w przyszłości przedłużać lokatę. Jeśli tak zyskasz przy przedłużeniu 0,1%, a przedłużoną lokatę będziesz mógł zerwać bez utraty oprocentowania wypracowanego wcześniej.
  3. Podpisz umowę o lokatę.
    Po zalogowaniu do bankowości elektronicznej podpisz umowę o lokatę i zasil ją oszczędnościami, wykonując przelew ze swojego konta.

ZAŁÓŻ LOKATĘ Na tej stronie

Kontakt do InBanku

AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
Riverside Park
Ul. Fabryczna 5A
00-446 Warszawa

tel. 801 805 805
e-mail: kontakt@inbankpolska.pl
www.inbankpolska.pl

Masz pytanie? Napisz w komentarzach.